Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το ΟΡΙΝΟ Soft Nougat 70 g βασίζεται σε παραδοσιακή Κρητική συνταγή και είναι εμπλουτισμένο με ειδικά επιλεγμένους ξηρούς καρπούς και φρούτα. Μαλακό και γευστικό θα ενθουσιάσει τον ουρανίσκο όλων όσων το δοκιμάσουν.
Το παραδοσιακό σιροπιαστό των Ελλήνων με την ιδιαίτερη γλυκιά γεύση. Το κανταΐφι δεν λείπει από τα γιορτινά τραπέζια των Ελλήνων , ενώ συνδυάζεται ιδανικά με λίγο παγωτό. Βασισμένο πάνω στην παραδοσιακή σπιτική συνταγή και φτιαγμένο μόνο με εξαιρετικής ποιότητας υλικά.
Το παραδοσιακό σιροπιαστό των Ελλήνων με την ιδιαίτερη γλυκιά γεύση. Το κανταΐφι δεν λείπει από τα γιορτινά τραπέζια των Ελλήνων , ενώ συνδυάζεται ιδανικά με λίγο παγωτό. Βασισμένο πάνω στην παραδοσιακή σπιτική συνταγή και φτιαγμένο μόνο με εξαιρετικής ποιότητας υλικά.