Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας με όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στο φαγητό ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Εξαιρετικό παρθένο Ελαιόλαδο Κρήτης ανωτέρας κατηγορίας σε συνδυασμό με βότανα και όλα τα θρεπτικά συστατικά τους. Είναι τοποθετημένο μέσα σε σωλήνα σπρέι για εύκολη επικάλυψη στα φαγητά ή στη σαλάτα. Εξαιρετική γεύση και μοναδικό άρωμα, όλα σε ένα.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.
Η διαδικασία παραγωγής των προϊόντων μας ξεκινάει από την παραδοσιακή τεχνική καλλιέργιας της ελιάς, συνεχίζεται με τη σύγχρονη επεξεργασία του ελαιοκάρπου και τελειώνει με την εμφιάλωση του ελαιολάδου. Πρωτεργάτης του Minos-Palace είναι ο Πέτρος Πλουμίδης όπου με την 15 ετη εμπειρία του στο χώρο του ελαιόλαδου, καθιστούν το Minos Palace ελαιόλαδο υψηλής ποιότητας .Τα αυστηρά κριτήρια μας στην επιλογή του του ελαιόλαδου, η επιλογή της περιοχής προέλευσης των ελαιόδεντρων του Minos Palace αυστηρά και μόνο από τον νομό Ηρακλείου, η ψυχρής έκθλιψης ελαιόλαδο που χρησιμοποιείτε καθώς και η επιλογή του ελαιοκάρπου όπου συλλέγεται μόνο με μηχανικές μεθόδους, μας οδηγούν στην επίτευξη των στόχων μας που είναι εξαιρετικής ποιότητας ελαιολάδου.